Blomsterdekorasjoner

Ann Lissbeth har hatt utplasseringsuke hos Frøya Blomster på Sistranda. Der trivdes hun kjempegodt. Hun vil legge ut en egen fortelling om det senere. Men vi andre fikk også mye kos ut av det. For skolen vår fikk en hel masse materiell til blomsterdekorasjoner. Jentene og jeg var en tur innom Frøya blomster for å se hvor Ann Lissbeth hadde jobbet. En flott butikk og med trivelige mennesker.

De pakket og pakket og pakket ned materiell til oss. Kjørte det ned til kaia for oss. Vi var så spente på alle eskene at vi knapt klarte å vente med åpning av de, men det var litt kaldt og vindfult så vi holdt oss til vi fikk alt opp i skolen. Men da var det slutt på tålmodigheten 🙂

De aller fleste elevene har nå fått prøve seg på å lage dekorasjoner og en liten presentasjon av de kan du se under her

Nok en gang, Tusen takk til Frøya Blomster 🙂

Om Line

Line Brendberg er virksomhetsleder ved skolen.
Dette innlegget ble publisert i Kunst og håndverk. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *